Wycieczka do Muzeum Etnograficznego
Kwiecień 2022 r.Przed Świętami Wielkanocnymi nasze przedszkolaki były na zajęciach edukacyjnych z cyklu Wielkanoc w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu. Zajęcia edukacyjne z Muzeum wprowadziły dzieci w świat symboli i obyczajów związanych z Wielkanocnym koszyczkiem. Na zajęciach dzieci dowiedziały się o tradycjach i przygotowaniach związanych z nadejściem wiosny na polskiej wsi i przygotowaniach do Wielkanocy. Spotkanie połączone z zabawą plastyczną – przygotowywaniem ozdób świątecznych. Wycieczka organizowana jako zajęcia dodatkowe Ekologicznego Przedszkola Niepublicznego, w ramach projektu dofinansowanego ze środków z Funduszy Europejskich.
Inne aktualności
Wyszukaj
Najnowsze
- Wycieczka do Krośnic
- Warsztaty w Hydropolis
- Wyjątkowo patriotyczna atmosfera
- Fascynujący świat pszczół
- Nasi mali przyjaciele
- Dziś rano nasze przedszkole odwiedził królik!
- Uroczyste pasowanie naszych najmłodszych
- Fascynujący świat mrówek
- Spacer w okolice Hali Stulecia
- Poznajemy na żywo różne zwierzęta
- Nowe edukacyjne atrakcje w naszym ogrodzie!
- Jak opiekować się zwierzętami – Pies!
- Wycieczka edukacyjna
- Zajęcia Przyrodnicze
- Wyjście do Muzeum Pana Tadeusza
- Nasz przedszkolny ogródek
- Zajęcia patriotyczne ,,Aktywna postawa obywatelska – Mały Polak”
- Projekt edukacyjny „Przedszkolaki wchodzą na zielone szlaki”
- 20-lecie Fundacji Strachota
- Święto Odzyskania Niepodległości