Wycieczka do Hydropolis

Czerwiec 2022 r.

Przedszkolaki pojechały na wycieczkę z zakresu edukacji przyrodniczej do Centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis. Oprócz zwiedzania z przewodnikiem dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. „Magia Kropli Wody”. Na zajęciach dzieci zamieniły się w małych naukowców i odkryły magiczny świat wody. Wykonały szereg kolorowych i niezwykle magicznych eksperymentów.
Hydropolis to ultranowoczesne centrum wiedzy pełne nowinek technicznych i ciekawych ekspozycji. Przed samym wejściem do Muzeum Wody znajduje się kurtyna wodna, a zaraz za nią Wodny Wir oraz spektakularne eksponaty, które rozbudzają wyobraźnię. Wycieczka była bezpłatna zorganizowana jako zajęcia dodatkowe Ekologicznego Przedszkola Niepublicznego, w ramach projektu dofinansowanego ze środków z Funduszy Europejskich.

Inne aktualności