Nowa sala dydaktyczna

Wrzesień 2020 r.
Od września w naszym przedszkolu funkcjonuje nowo zaadaptowana sala dydaktyczna. Jest to z pewnością informacja która ucieszy rodziców oraz najmłodsze dzieci – gdyż to dla nich dedykowana jest nowa grupa przedszkolna w Ekologicznym Przedszkolu Niepublicznym.

W ramach prac nad nową salą wydzielono nową łazienkę dedykowaną 3 latkom oraz dzieciom z niepełnosprawnością ruchową, wyrównano i pomalowano ściany, dokonano adaptacji instalacji sanitarnej, dokonano modernizacji instalacji elektrycznej, zamontowano nowe oświetlenie, odnowiono parkiet.

Wszystkie użyte materiały oraz wyposażenie spełniają wymagania określone przez normy europejskie, są zaprojektowane i wykonane w sposób minimalizujący możliwość powstawania urazów lub innych zagrożeń dla zdrowia podczas ich użytkowania przez dzieci i spełniają wymagania funkcjonalne, uwzględniające potrzeby oraz ograniczenia grupy wiekowej, dla której są przeznaczone.

Sala została kompletnie wyposażona w nowe meble, dywan, tablicę suchościeralną. komplet zabawek dla najmłodszych dzieci, wyprawkę na materiały plastyczne i edukacyjne.

CZCIONKA